ASKO Sedací soupravy
ASKO Sedací soupravy | Řady sedacích souprav

ŘADY SEDACÍCH SOUPRAV

Naše sedací soupravy splňují všechny požadavky pro to, aby se staly srdcem Vašeho domova

PLÁNOVANÉ SEDACÍ SOUPRAVY SYSTEMPOLSTER
Sedací soupravy SYSTEMPOLSTER jsou plánované na míru, a tak se dokonale přizpůsobí každému interiéru. Jsou stejně originální jako vy sami. Z jednotlivých elementů si sestavíte sedačku, která bude přesně splňovat vaše nároky na velikost, funkci, barvu i design. Moderní vzhled, inteligentní funkce, čisté linie a hlavně kvalitní provedení jsou hlavními aspekty, které můžete očekávat
SEDACÍ SOUPRAVY SYSTEMPOLSTER
System Polster
PLÁNOVANÉ SEDACÍ SOUPRAVY CARTA
Víme, že každý zákazník má různé požadavky a potřeby, kterým se individuálně věnujeme. Inteligentně navržené sedací soupravy s neomezenou univerzálností, to jsou sestavy Carta. Díky výběru potahových látek, designů a funkcí lze naplánovat oázu pro každou domácnost přesně podle potřeb jejího majitele.
SEDACÍ SOUPRAVY CARTA
Malé funkční

Poraďte se s našimi prodejci, kteří vám pomůžou krůček po krůčku k vaší vysněné sedací soupravě.

NAVŠTIVTE NÁS V JEDNÉ Z NAŠICH 14 PRODEJEN
DOMLUVIT SCHŮZKU ZDE
PROSTORNÉ SEDACÍ SOUPRAVY
Komfortní a prostorné sedací soupravy vhodné pro relax i občasné přespání. Mladý, moderní a flexibilní vzhled prostorných sedaček se dokonale přizpůsobí vašim individuálním požadavkům. Nabízíme vám ucelenou sbírku různorodých designů a spoustu funkcí jako je rozkládání, úložné prvky, opěrky hlavy nebo elektronicky nastavitelnou hloubku sedu.
PROSTORNÉ SEDACÍ SOUPRAVY
Prostorné
MALÉ FUNKČNÍ SEDACÍ SOUPRAVY
Pokud jste limitováni prostorem a potřebujete kompaktní sedačku, jistě oceníte malé a funkční sedací soupravy, která vás zaujmou nadčasovým designem i svou výbavou, jako jsou úložné prvky, polohovatelné podhlavníky a snadné rozkládání. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které vám zaručí stabilitu pohovky a její vysoký komfort pro odpočinek.
MALÉ SEDACÍ SOUPRAVY
Malé funkční