ASKO Sedací soupravy
ASKO Sedací soupravy | Impregnace

Funkce pro maximální komfort

Nejrůznější doplňkové funkce, které oceníte každý den

Abyste si užili dokonalé pohodlí v jakékoliv poloze, jsou některé sedací soupravy vybaveny doplňkovými funkcemi, jako je například polohovatelná a nastavitelná područka, trapézový roh, špičatý roh, kulatý roh, roh s oboustranným relaxačním opěradlem, roh s polohováním podhlavníku a s dalšími doplňky, které se dokonale přizpůsobí vašim potřebám.

Ještě větší komfort zajistí nastavitelná výška a hloubka sedu, polohování podhlavníku s volitelnou výškou a sklonem či některé relaxační funkce. Během každodenního úklidu zase oceníte praktické úložné prostory či postranní kapsy k ukrytí všech nezbytností.

Své využití ve většině domácností jistě nalezne také možnost rozkladu na lůžko u vybraných sedacích souprav, ch verz nichž některé jsou určeny i k pravidelnému přespávání.

ÚLOŽNÝ PROSTOR
Sedací soupravy s úložným prostorem skvěle padnou do každého obývacího pokoje. Navíc řeší problém s nedostatkem místa pro odkládání nezbytných věcí, se kterým se potýká téměř každá domácnost.

Díky praktickému úložnému prostoru získáte další místo, kam uskladnit drobnosti, které chcete mít snadno a rychle po ruce, nebo naopak ukrýt sezonní věci, pro něž se zejména v početnějších rodinách těžko hledá umístění. Vyberte si jednu z mnoha našich praktických a designových pohovek, které zajistí, že váš obývák bude stále uklizený a útulný.
Úložný prostor

Poraďte se s našimi prodejci, kteří vám pomůžou krůček po krůčku k vaší vysněné sedací soupravě.

NAVŠTIVTE NÁS V JEDNÉ Z NAŠICH 14 PRODEJEN
DOMLUVIT SCHŮZKU ZDE
LŮŽKO
Rozkládací sedací soupravy jsou skvělým řešením do menších prostor. Po rozložení nabídnou dostatek prostoru pro relaxaci všem členům rodiny či pohodlné místo pro přespání vašich návštěv

Naše sedačky disponují několika různými typy mechanismu rozkládání lůžko, například rozklad s výsuvným šuplíkem nebo příčným vyklopením sedáku, pod nímž je schované poutko, za které lze sedák vytáhnout a nadzvednout, čímž vznikne lůžko. V případě rozkladu se sklopnými zády stačí pouze vysunout sedák a sklopit zádový díl. U rozkladu dopředu vyjmete opěrný díl, uchopíte sedák a nadzvednutím nahoru a vpřed jej rozložíte. Následně opěrák vložíte do mezery, čímž vznikne lůžko. V případě rozkladu klik-klak stačí opěrný díl přitlačit k sobě, čímž odjistíte západku, a opěrák položíte do vodorovné polohy v úrovni sedáku. Pohodlné řešení představuje rozklad motorovým pohonem, při němž motor předsune sedák dopředu, a tím rozšíří jeho hloubku na lůžko.
Lůžko
POLOHOVATELNÉ OPĚRKY
Snadno se přizpůsobí vaší výšce i zvolené poloze a poskytnou dostatečnou oporu hlavy či rukou. Ať už budete relaxovat po náročném dni, nebo se usadíte s dobrou knihou, polohovatelné opěrky hlavy a područky vám vždy zajistí maximální komfort.
Polohovatelné opěrky
RELAXAČNÍ ROHY
Sklopné zádové polštáře se dokonale přizpůsobí vaší zvolené pozici a poskytnou zádům kvalitní oporu. Stačí jen nastavit si vhodnou polohu opěráku a užívat si chvilek odpočinku.
Relaxační rohy