ASKO Sedací soupravy
ASKO Sedací soupravy | Impregnace

Profesionální impregnace TOP CARE

Zajistěte své nové sedací soupravě co možná nejdelší životnost tím, že jí dopřejete profesionální ošetření ve spolupráci se špičkovou německou společností TOP CARE. Ošetření zajistí dlouhodobou ochranu potahu před znečištěním bez změny jeho barvy a odstínu.

DLOUHÁ ŽIVOTNOST, 100% BEZPEČNOST

Při profesionální impregnaci společností TOP CARE, odborníkem v péči o povrchy s více jak dvacetiletou tradicí, je sedací souprava šetrně ošetřena nejmodernějšími technologiemi, které jsou 100% hypoalergenní a bezpečné jak pro vás, tak vaše děti i domácí mazlíčky.

OCHRANA PŘED ZNEČIŠTĚNÍM

Po ošetření bude vaše nová sedací souprava chráněna před tekutinami včetně těch na bázi oleje, ale i před hloubkovým znečištěním, například před skvrnami od domácích mazlíčků nebo potravin.

Impregnace látku chrání také před působením UV paprsků, a tím i před postupným vyblednutím barev.

Štít, který se na látce vytvoří, je zcela neviditelný a bez zápachu, ale zároveň stoprocentně prodyšný. Senzorické vlastnosti povrchu vaší sedací soupravy se tak nezmění.

NAVŠTIVTE NAŠE PRODEJNY

Profesionální impregnace je k dispozici pro vybrané čalouněné výrobky a cena, která se pohybuje od 800 Kč, zahrnuje ošetření sedáku, opěráku, soklu, područek a pohledových čalouněných zad sedacích souprav i pohovek.

Službu můžete využít na všech našich 14 prodejnách na vybrané plánované sedací soupravy a pohovky. Neváhejte se zeptat našich expertů i na další doplňkové služby, které nabízíme v rámci našeho perfektního servisu a v zájmu co nejdelší životnosti našich výrobků.

Poraďte se s našimi prodejci, kteří vám pomůžou krůček po krůčku k vaší vysněné sedací soupravě.

NAVŠTIVTE NÁS V JEDNÉ Z NAŠICH 14 PRODEJEN
DOMLUVIT SCHŮZKU ZDE
Ochrana